Wie zijn wij

Focus Op Zorg heeft een team van professionele ambulante begeleiders met diverse achtergronden en opleidingsniveaus. Van MBO tot HBO en van begeleidingsondersteuner tot aan POH GGZ.

Wij werken met een klein team omdat wij vinden dat het contact persoonlijker is wanneer je met dezelfde vertrouwde gezichten te maken krijgt. Wij zijn van mening dat kleinschaligheid goed is en past in de tijd waarin wij leven. Cliënten zijn assertiever en vragen ook om die persoonlijke aandacht welke zij missen in het woud van grote aanbieders. Wij leveren maatwerk, iedere professional vanuit zijn/haar specialisme.

Focus Op Zorg kiest voor:

  • Een klein team;
  • Deskundige professionals;
  • Korte communicatielijnen;
  • Grote betrokkenheid.
Eric Jarmohamed

Eric Jarmohamed

Teamleider/Indicatiesteller
eric@focusopzorg.org
Theo Bravenboer

Theo Bravenboer

Indicatiesteller
theo@focusopzorg.org
Saskia Arendse

Saskia Arendse

Ambulant Begeleider/POH GGZ
saskia@focusopzorg.org
Corine Purperhart

Corine Purperhart

Ambulant Begeleider
corine@focusopzorg.org
Wieddia Bansidhar

Wieddia Bansidhar

Begeleidersondersteuner
wieddia@focusopzorg.org
Nicole van den Ham

Nicole van den Ham

Ambulant Begeleider
nicole@focusopzorg.org