Wie zijn wij

Focus op zorg heeft een team van professionele hulpverleners die samenwerken om voor u de juiste zorg te bieden. Wij werken met een klein team omdat wij vinden dat het contact persoonlijker is wanneer u met dezelfde vertrouwde gezichten te maken krijgt.

Dit team van zelfstandige professionals is gekwalificeerd op HBO-niveau en is in staat servicegericht te denken. Wij hebben de gedachte dat kleinschalige zorg kwalitatief goede zorg is. Vandaar dat wij maatwerk leveren. Iedere professional vanuit zijn eigen specialisme.

Focus op zorg kiest voor:

  • Een klein team
  • Hoogopgeleide professionals
  • Korte communicatielijnen
  • Grote betrokkenheid
Eric Jarmohamed

Eric Jarmohamed

Directeur/ eigenaar, Indicatiesteller wijkverpleging, POH GGZ, ambulant begeleider, eric@focusopzorg.org
Theo Bravenboer

Theo Bravenboer

Indicatiesteller wijkverpleging, Kwaliteitsfunctionaris, theo@focusopzorg.org
Astrid Struijk

Astrid Struijk

Office manager, astrid@focusopzorg.org
Michiel Erwig

Michiel Erwig

Project management; beleid en strategie, kwaliteit en innovatie, michiel@focusopzorg.org
Saskia Arendse

Saskia Arendse

Allround ambulant begeleider, Personal coach, saskia@focusopzorg.org
Corine Purperhart

Corine Purperhart

Verpleegkundige, ambulant begeleider corine@focusopzorg.org
Wieddia Bansidhar

Wieddia Bansidhar

Begeleidingsondersteuner, wieddia@focusopzorg.org

Het team Focus op Zorg wordt secretarieel en voor de planning ondersteund door Jenny Heijmans.
E-mail: jenny@focusopzorg.org